تاریخچه

شرکت پارت صنعت مهر گستر توس در سال 1392 با هدف تامین قطعات و کالاهای مورد نیاز و اجرای پروژه ها در زمینه های برق، مخابرات و انرژی های تجدید پذیر تاسیس گردید. موسسین این شرکت از مدیران و کارشناسان مجرب و متخصص صنعت برق و تجارت کشور می باشد که بر این اساس فعالیت های اصلی را به شرح ذیل در دستور کار قرار داده است.

  • فعالیت در حوزه ی انرژی های تجدید پذیر
  • فعالیت مشاوره و اجرا در حوزه ایجاد، نوسازی، تعمیرات و نگهداری شبکه فشار قوی و شبکه توزیع.
  • فعالیت در زمینه های واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشور ، بخصوص کالاهای مورد نیاز صنعت برق.

جهت انجام بهینه ماموریت، این شرکت دو دفتر در کشورهای چین و ترکیه دارد که کلیه فعالیت های بازرگانی اعم از ثبت سفارش، خرید، ترخیص و تحویل کالا را توسط پرسنل مجرب خود با همکاری شرکاء خارجی انجام می نماید.

با توجه به سیاست های کشور در حوزه انرژی های تجدید پذیر و استراتژی این شرکت در ورود به حوزه انرژی های تجدید پذیر، باعث گردید که این شرکت از سال 92 جزء اولین شرکتهای استان خراسان رضوی در راه اندازی سامانه های فتوولتائیک (خورشیدی) بوده که که در این راستا اخذ مجوز ، مشاوره ، تامین تجهیزات، اجرا و بهره برداری مزرعه های خورشیدی و سامانه های خورشیدی مقیاس کوچک ( خانگی ) را در شرق کشور با بهترین کیفیت به بهره برداری رسانده است.

این شرکت قرارداد تامین پنل خورشیدی و نمایندگی شرکت Risen energe (جزء ده برند برتر دنیا در حوزه تولید پنل خورشیدی و اجرا مزرعه های خورشیدی ) از سال ۲۰۱۷ تا کنون دارد و تولید داخلی پنل خورشیدی در کشور را با تولید تحت لیسانس و انتقال تکنولوژی روز دنیا را با شرکت مذکور در برنامه دارد. همچنین این شرکت ، نمایندگی شرکت SMA چین را در حوزه فروش و خدمات پس از فروش دارد.

این شرکت مجوز ( مزرعه ) نیروگاه خورشیدی، 10 مگا واتی را از شرکت ساتبا در شرق کشور را اخذ نموده است و در این خصوص آمادگی همکاری با شرکتهای سرمایه گذار را دارد .

ماموریت شرکت

تامین و تولید تجهیزات نیروگاه های خورشیدی و صنعت برق با کیفیت مطابق استاندارد های جهانی

مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت با هدف جلب رضایت مشتریان

ارائه خدمات مشاوره و اجرای پروژه های برقی و مخابراتی

مجوزهای شرکت

گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری
جواز تاسیس خدمات فنی مهندسی
نمایندگی شرکت Twinsel
پروانه احداث نیروگاه 10 مگاواتی خورشیدی